Hayatınıza RENK, VİZYONUNUZA Güç Katın...

Bilgilerin ve ortak kültürün yaygınlaştırılması ihtiyacıyla doğan matbaacılık, toplumların ileri gitmesinde oldukça etkili olmuştur. Bu yüzdendir ki matbaacılık sektörü İbrahim Müteferrika'dan beridir ülkemizde de oldukça önemlidir.

 

Toplum olarak matbaayla geç tanışmamıza rağmen, günümüzde neredeyse dünyadaki muadillerimizle aynı zamanda aynı teknolojileri kullanmaktayız.

 

Biz de Renkvizyon Matbaacılık A.Ş. olarak mümkün olduğunca güncel teknoloji yatırımlarımızı yapmakta ve sektör lideri olmaya çalışmaktayız. Kendi baskı öncesi, baskı ve baskı sonrası sistemlerimizle, dış tedarikçililere mümkün olduğunca az bağlanarak tüm basılı materyal çözümlerimizi bünyemizde çözmekteyiz.

 

Bursa'da irili ufaklı birçok firmanın baskılı materyal tedarikçisi olmaktan gurur duymaktayız. Bursa'da ilk defa sektöre kazandırılan teknolojik yatırımlarımızla takip edilen bir kuruluş olma özelliğimiz, bizimle çalışan müşterilerimizin de kendi sektörlerinde dikkat çekici reklam, tanıtım ürünleriyle farkedilir olmalarını sağlamaktadır.

Anadolu Mh. Karlıdağ Cd. No:32

Yıldırım / BURSA

Tel:  0 (224) 251 04 14

Fax:  0 (224) 251 04 15

info@renkvizyon.com.tr

© Renkvizyon A.Ş. 2017